Movies
Ratings
63
The TreacherousRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0