Movies
Ratings
93
AladdinRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Lost in ParisRated ★ 3.5
Definitely, MaybeRated ★ 3.5
HeartbreakerRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
C'est la vie!Rated ★ 3.0
GiftedRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0- The Student and Mister HenriRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
A Man and a WomanRated ★ 3.5
Taxi 2Rated ★ 4.0
Russian DollsRated ★ 2.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
A Prince (almost) CharmingRated ★ 2.5