Series
Ratings
26
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
War and PeaceRated ★ 4.0- Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Age of InnocenceRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0