Series
Ratings
29
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0