Series
Ratings
31
Master of StudyRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0