Series
Ratings
141
Another Miss OhRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The DuoRated ★ 2.0
Little Mom Scandal Season 1Rated ★ 3.0
Strongest Chil-wooRated ★ 1.0
The Great MerchantRated ★ 3.0
TripleRated ★ 2.5
The Return of IljimaeRated ★ 1.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 4.0
A Man's StoryRated ★ 4.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
JejoongwonRated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 5.0
Hooray for LoveRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.0
Romance TownRated ★ 2.0