Movies
Ratings
334
BraveheartRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
AnthropoidRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 1.0
Knight and DayRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.0