Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Lady Chatterley’s LoverRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
FinchRated ★ 4.0
LuckRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0