Series
Ratings
33
ChernobylRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 3.5