Series
Ratings
24
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0- Queer as Folk Season 3Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0