Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 2.5- Hotaru no HikariRated ★ 2.0
White CollarRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0