Titles you rated
Our BluesRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.0
One the WomanRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
My NameRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.5