Series
Ratings
140
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Final DraftRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Study GroupRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 3.0
To My HarryRated ★ 2.0- The FrogRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 3.0