Movies
Ratings
198
MetamorphosisRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
MasterRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
SingRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5