Titles you rated
SearchingRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Color Me TrueRated ★ 2.5
The Big SickRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0