Series
Ratings
30
Twenty AgainRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 0.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
4 Legendary WitchesRated ★ 0.5
She Was PrettyRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0