Titles you rated
Legally BlondeRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
21 GramsRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Freaky FridayRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Animal FarmRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0