Movies
Ratings
116
The Sixth SenseRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
My Rainy DaysRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 0.5
The HimalayasRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0