Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
I Care a LotRated ★ 3.0
Marjorie PrimeRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
MacbethRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 2.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 1.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0