Series
Ratings
67
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.0- Tonight is U-ShapedRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0