Series
Ratings
22
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 1.0
My Fair PrincessRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5