Movies
Ratings
714
ApocalyptoRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0
Hostel: Part IIIRated ★ 1.5
Trojan WarRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The OrphanageRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 0.5
Child's PlayRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
BraveheartRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5