Series
Ratings
30
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
The FlashRated ★ 1.0
The Innocent ManRated ★ 1.5
The FlashRated ★ 1.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Heroes RebornRated ★ 1.5
HeroesRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
BORDERRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
LastRated ★ 1.5- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0