Movies
Ratings
72
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Brad's StatusRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 2.5
LifeRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
LionRated ★ 4.5
ArgoRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0