Movies
Ratings
676
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5