Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
BabeRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5