Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 1.5
Blades of BloodRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 1.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0