Titles you rated
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0