Series
Ratings
126
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 2.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 1.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
NCISRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
Hello! My LadyRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5