Movies
Ratings
50
EpitaphRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
ThorRated ★ 0.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 5.0