Titles you rated
ShopliftersRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.0