Movies
Ratings
279
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 2.0
GravityRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 2.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 1.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.5
The MedallionRated ★ 3.0