Series
Ratings
92
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.0
The Real Housewives of Beverly HillsRated ★ 3.0
The Real Housewives of Beverly HillsRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 0.5
Love Is BlindRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0