Series
Ratings
24
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0- 드래곤 퀘스트: 다이의 대모험Rated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0- I Love You Just a Little BitRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Gisou no FuufuRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
MistyRated ★ 4.5
Prison SchoolRated ★ 2.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 4.5- xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 불멸의 진시황Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.5