Titles you rated
Pretty Little LiarsRated ★ 1.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 1.0
House of CardsRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 1.0
HannibalRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
HealerRated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 1.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 1.0
All My Love For YouRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0