Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The FighterRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 4.5