Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
The Romance of Hua RongRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0- SunflowerRated ★ 4.0
- Tears of the AntarcticRated ★ 4.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 1.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0