Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0