Movies
Ratings
13
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5