Titles you rated
The Way HomeRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0