Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
CarnageRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.5
Bad TeacherRated ★ 1.0
JokerRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
The KingRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 1.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 1.0