Series
Ratings
22
BigRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
Mr. BackRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0