Titles you rated
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 1.5
Molly's GameRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The Death of StalinRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
PsychokinesisRated ★ 0.5
Isle of DogsRated ★ 0.5
Under the Silver LakeRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.5