Titles you rated
UnbowedRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 1.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0