Movies
Ratings
660
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The GorgeRated ★ 3.0
Upcoming SummerRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Descendants: The Rise of RedRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
JudyRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Miss AmericanaRated ★ 4.5