Movies
Ratings
779
The Shape of WaterRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
We Live In TimeRated ★ 3.0
PillionRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Fast CharlieRated ★ 1.0
The Little ThingsRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MoonRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0