Movies
Ratings
15
MasqueradeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0