Titles you rated
My PrincessRated ★ 4.0
Love Is SweetRated ★ 4.5
Attention, love!Rated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Wait My YouthRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
A Little Thing Called First LoveRated ★ 4.0
The PackageRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Before We Get MarriedRated ★ 3.5
The Fox's Summer Season 1Rated ★ 4.0