Series
Ratings
22
Breaking BadRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The Last KingdomRated ★ 3.0
The Last KingdomRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
A Model FamilyRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
WayneRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0