Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
The Red GhostRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
The Name of the RoseRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.0- The Red ViolinRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Bullet TrainRated ★ 3.5